YouTube kanály, které vás naučí anglicky. I učení může být zábava!

YouTube kanály, které vás naučí anglicky

4
(1)

Angličtina je dnes brána jako samozřejmost, ovšem jenom hrstka lidí ji skutečně ovládá alespoň na úrovni B2, kterou požadují v zaměstnání. Chcete si znalost cizího jazyka zlepšit? Možností jsou YouTube kanály, které jsou zábavnou formou učení. 

Možná si říkáte, že YouTube není k ničemu dobrý, že jenom kazí děti. Jenže pokud se budou sledovat správné kanály, může být i tato internetová platforma jedním velkým přínosem. Ne všichni youtubeři totiž vydávají negativní nebo nijak přínosný obsah. Někteří učí třeba anglicky. Zmiňme si několik YouTube kanálů, které člověku zdokonalí jeho cizí jazyk. 

Anglická výslovnost s Irenou pro všechny, kterým nejde rozumět 

Stalo se vám někdy, že jste při rozhovoru vyslovili nějaké slovíčko špatně a nedostalo se vám správného pochopení či očekávané odpovědi? Správná výslovnost je v angličtině opravdu nadmíru důležitá, nejedno slovíčko se vyslovuje podobně, přesto znamená něco zcela jiného.

S tím může pomoct YouTube kanál nazvaný ,,Anglická výslovnost s Irenou. Irena učí výslovnost na univerzitě, proto bude přesně tím odborníkem, který vás naučí, jak slovíčka správně vyslovit, aby vám každý porozuměl na první dobrou. 

Jazykový Mentoring plný skvělých tipů 

Mezi YouTube kanály, které vás naučí anglicky, patří i ,,Jazykový Mentoring. Videa pochází z dílny Lidky Machové, která neovládá jenom angličtinu. Kromě skvělých tipů na to, jak se správně učit nebo co při studiu pomáhá, je její kanál plný i zajímavých a přínosných přednášek vztahujících se k angličtině. 

Dejte šanci Broňovi 

U samouků, kteří se po večerech učí anglicky, patří k nejoblíbenějším mentorům Broňa. Jedná se o nadšeného učitele angličtiny z Brna, který dokáže každého zaujmout natolik, že se na hodinu angličtiny budete opravdu těšit. Jeho YouTube kanál je velice přínosný. Zábavnou formou vyučuje angličtinu tak, že se do ní člověk hned zamiluje. 

Jak se vám líbil tento článek?

Čím víc hvězdiček, tím lepší

Průměrné hodnocení: 4 / 5. Počet hlasujících: 1

Zatím nehodnoceno, buďte první.

Podobné příspěvky