mýty o hubnutí

Nejčastější mýty o hubnutí

0
(0)

Kdo by se nechtěl pyšnit krásnou, sexy a štíhlou postavou! Zatímco někteří pilně makají v posilovnách a pravidelně jedí, jiní mají v mysli pouze mýty o hubnutí, které jim paradoxně hubnutí znemožňují. Pojďme si vyvrátit ty nejčastější, které stojí mezi vámi a vysněnou postavou.

Nadváhu máme v rodině, zhubnout tedy nemůžu!

Při hubnutí platí pravidlo – můžete mít výmluvy nebo výsledky, nikdy ne obojí. Bohužel mnohé ženy raději mají to první, nikoliv to druhé. Mezi velmi časté výmluvy patří genetika. Když mám nadváhu v rodině, shodit zkrátka nemůžu! Jenže to je omyl.

Samozřejmě genetika hraje při obezitě jistou roli, ale nepodílí se na všech případech obezity. Někdy za kulaté bříško může jenom slabá vůle člověka a tendence poddávat se kdejakému jídlu. Pokud prahnete po krásné a štíhlé postavě, minimálně stojí za vyzkoušení půlroční jídelníček a pravidelný sport.

Abyste rychleji viděli výsledky a ujistili se tak, že obezita není ve vašem případě genetická, vsaďte na spalovače tuků, které fungují.

Hlavně žádné cukry!

Mezi mýty o hubnutí patří také to, že cukry jsou jedním velkým tabu. Jenže nejsou cukry jako cukry. Existují nezdravé cukry, ale také zdravé sacharidy obsažené v tmavém pečivu, luštěninách a také bramborách, které můžete vzít s čistým svědomím na milost.

Samozřejmě se sacharidy je dobré to nepřehánět, ale chybou je je zcela vynechat z jídelníčku.

Snídaně jsou jenom zbytečné kalorie navíc

Snídaně je základ dne a je chybou si myslet opak. Bohužel v mnoha hlavách tkví přesvědčení, že snídaně jsou jenom zbytečné kalorie navíc. Jedná se však o nejdůležitější jídlo dne, tak na to pamatujte.

KAM DÁL? MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak se vám líbil tento článek?

Čím víc hvězdiček, tím lepší

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasujících: 0

Zatím nehodnoceno, buďte první.

Podobné příspěvky