Internetová televize O2 TV na Smart TV se set-top boxem
|

Jak naladit a sledovat O2TV (O2 TV Sport)

4.2
(25)

Sledujte televizi bez omezení s pomocí moderní internetové televize. Přizpůsobte si přehrávání programů, takže vám žádný oblíbený pořad neunikne. Mezi nejznámější internetové televize patří O2 TV. Podívejte se, jaké hlavní výhody nabízí, v čem spočívají jednotlivé balíčky a jaké funkce můžete využívat.

Co je O2 TV

Společnost O2 je známá především jako poskytovatel telekomunikačních služeb. K tomu však společně s poskytováním internetu patří právě i nabídka internetové televize. V zásadě je tedy O2TV sázkou na jistotu ve chvíli, kdy chcete využívat všech výhod internetové televize.

O2 TV je vytvořená jako digitální televize. V naší recenzi se dozvíte co je tedy potřeba udělat, abyste veškeré programy této digitální televize dokázali rozjet i u vás doma. Stačí si vybrat jeden z nabízených balíčků digitální televize a následně jen provést jednoduchou a zároveň rychlou aktivaci.

Balíčky a ceny O2 TV

Tarify pro rodinu

Pokud se rozhodnete pro O2TV, máte na výběr hned z několika výhodných tarifů. Hlavní rozdíly jsou v množství nabízených programů a samozřejmě v ceně tarifu.

Balíčky a ceny digitální televize O2 TV

Bronzová

Balíček O2TV bronzová představuje základní variantu s 64 kanály, z čehož je 31 kanálů v HD kvalitě. Běžné kanály, jako jsou Nova, Prima a ČT jsou doplněny hudebními stanicemi, zahraničními kanály nebo programy pro děti. Cena za bronzový tarif je 299 Kč měsíčně.

Stříbrná

Střední cestou je stříbrný O2TV tarif. Ten je nejprodávanější variantou, protože nabídne v zásadě všechno důležité. Sledovat můžete 106 kanálů, kdy je v HD kvalitě 59 z nich. V porovnání s bronzovým balíčkem je zde více sportovních kanálů, filmové programy nebo kanál pro dospělé. Cena za stříbrný tarif je 449 Kč měsíčně.

Zlatá

A když vám ani stříbrná varianta nebude stačit a chcete mít k dispozici opravdu všechny programy, zvolte zlatý O2TV tarif. V něm najdete celkem 138 pořadů, z čehož je 69 v HD kvalitě. K dispozici máte všechny sportovní a filmové stanice. Hlavní předností je oblíbená stanice HBO včetně služby HBO OD. Cena za zlatý tarif je 749 Kč měsíčně.

Předplacené sportovní balíčky

Pokud chcete sledovat ještě další kanály, které nejsou zahrnuty ve vašem základním tarifu, můžete si zvolit z poměrné pestré nabídky doplňkových balíčků. Ty se sjednávají na období 30 dní a doplníte s nimi množství programů, ze kterých můžete vybírat.

Balíčky a ceny digitální televize O2 TV

Sport Plus

Milovníci sportu si rádi balíček sport, ve kterém jsou 4 sportovní kanály. Za 199 korun na 30 dní tak můžete sledovat  O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis i ČT Sport. A to už mnohdy stačí pro pokrytí všech důležitých sportovních událostí.

Sport Max

V rámci tarifu Sport Max si můžete užívat všechny nabízené sportovní kanály, kterých je 14 a k tomu bohatou nabídku další programů. Celkem tak můžete sledovat 105 programů. A to celé za cenu 499 korun na 30 dní.

HBO a Sport

Ve velmi oblíbeném balíčku najdete 5 sportovních kanálů a k tomu 3 HBO kanály. Ideální pro milovníky sportu i dobrých filmů. Cena za balíček je 299 korun na 30 dní.

Internetový O2 TV Sport Pack

Balíček O2 TV Sport Pack digitální televize O2 TV

Pro milovníky sportu jsou důležité především sportovní kanály, a tak O2TV vytvořilo neodolatelný balíček. Ten si můžete sjednat již za cenu 299 korun na 30 dní. Sledovat můžete pouze na jednom zařízení, ale za to si můžete pustit až 5 sportovních programů. A to konkrétně O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, ČT sport a Premier Sport. Žádné důležité utkání vám tak rozhodně neunikne.

Doplňkové balíčky

Balíčky a ceny digitální televize O2 TV

Rodinné sledování

S rodinným sledováním můžete na O2TV souběžně koukat na třech různých zařízeních. Každý se tak může dívat na to, co ho zrovna zajímá. Cena služby je 100 Kč za měsíc.

Balíček Kino

Balíček Kino využijete v případě, kdy máte bronzový nebo stříbrný tarif. Ke sledování totiž navíc dostanete 5 filmových kanálů, které zahrnují oblíbené HBO včetně HBO OD a HBO GO. Během prvního měsíce je služba zdarma a za každý další měsíc zaplatíte 200 Kč.

Balíček Svět

V rámci balíčku Svět získáte k dispozici 10 cizojazyčných kanálů. Opět jde o balíček vhodný pro využití k Bronzovému a Stříbrného tarifu. Cena za balíček je 100 Kč.

Výhody a funkce O2 TV

Pro lepší porovnání s konkurenčními službami a vyzdvihnutí, co všechno vlastně taková O2TV umí, je důležitý především výčet nabízených funkcí. Některé z nich jsou dnes již poměrně klasikou u internetových televizí, kdežto jiné vás mohou přesvědčit o tom, proč zvolit právě tohoto poskytovatele.

Výhody digitální televize

Funguje u jakéhokoliv poskytovatele internetu

Pro zapojení a sledování O2TV nemusíte mít internet vedený také u společnosti O2. Zkrátka stačí jakékoliv fungující internetové připojení. Podle druhu televize je většinou nezbytný i Set-Top-Box, který si můžete zakoupit.

Zpětné shlédnutí a nahrávání

S internetovou televizí už nikdy nebudete otrokem přesných vysílacích časů. Když se zpozdíte, nebo si prostě chcete vybraný pořad přehrát až tehdy, kdy máte čas, stačí využít zpětné shlédnutí. S touto funkcí si můžete zpětně pustit až týden staré pořady. A pokud si chcete pořad přehřát s ještě větším zpožděním, je tu funkce nahrávání. K nahrávání je možné automaticky nastavit všechny epizodu od konkrétního pořadu. Každá nahrávka je přitom k dispozici ke shlédnutí po dobu 30 dnů.

Videotéka

Videotéka je dostupná v rámci rozhraní O2TV a nabízí obrovské množství nejrůznějších filmů. Ty jsou k zapůjčení za předem uvedenou částku. Můžete si tak pustit oblíbené klasiky, ale i poměrně čerstvé novinky, které nemusí být jinde k vidění.

Široká nabídka sportovních kanálů

Pestrá nabídka sportovních kanálů je jednou z předností O2TV. Exkluzivně tak můžete sledovat víceméně všechny důležité sportovní události v kvalitních přenosech i záznamech.

Až 100 hodin nahrávání

Pro nahrávky oblíbených pořadů nebo filmů máte k dispozici prostor o velikosti až 100 hodin po přehrávání. A to už znamená pořádnou porci pořadů i v rámci celé rodiny.

Bez závazků

Mezi velké výhody O2TV patří i to, že je bez závazků. Kdykoliv tak můžete změnit svůj tarif, přidat si další balíček a podobně.

Jak sledovat O2 TV – podporovaná zařízení

O2TV je možné sledovat na několika různých zařízeních. Stačí si tedy vybrat, co vám bude nejvíce vyhovovat. U všech možností je instalace a spuštění velmi jednoduché.

Set-top box

Pro sledování O2TV na televizi, budete potřebovat Set-top box. Kromě toho musí mít televizor HDMI vstup, k čemuž budete potřebovat i příslušný kabel. Potřebovat budete přímo zařízení od O2. Pokud žádný takový nemáte, budete si ho muset zakoupit. Platbu přitom můžete rozložit na měsíce, nebo zaplatit jednorázově. K dispozici jsou dvě varianty.

App O2 TV pro SmartTV

Další variantou je využití chytrých aplikací zabudovaných přímo v televizi. O2TV aplikace si velmi dobře rozumí například se Samsung Smart TV nebo Google Chromecast. Využít můžete i sledování přes konzoli Xbox. Pokud máte zařízení s některou z těchto aplikací, nebudete potřebovat Set-top box.

PC/tablet/telefon

Dále si můžete O2TV pustit naprosto kdekoliv přes mobilní aplikaci pro tablety a telefony. Spuštění je také možné přes prohlížeč, což nejčastěji využijete na počítači a notebooku. Stačí pouze vyhledat stránky O2TV, přihlásit se ke svému účtu, a můžete se pustit do sledování.

Instalace

Pro instalaci O2TV budete potřebovat vhodné technické řešení včetně set-top boxu. S pomocí praktického a dobře zpracovaného návodu si dokáže s instalací poradit téměř každý. Pokud si ale přeci jenom nejste jistí a chcete pomoci, můžete využít instalaci s technikem, což stojí 399 Kč.

Samoinstalační balíček

Pro opravdu jednoduchou instalaci O2TV a nastavení televize společně set-top boxem slouží takzvaný samoinstalační balíček. Ten obsahuje všechny důležité instrukce, které budete potřebovat. Za samoinstalační balíček zaplatíte 99 Kč.

Jak se vám líbil tento článek?

Čím víc hvězdiček, tím lepší

Průměrné hodnocení: 4.2 / 5. Počet hlasujících: 25

Zatím nehodnoceno, buďte první.

Podobné příspěvky