Jak vybírat doplněk na erekci

5
(2)

Pokud už jste oslavil padesáté narozeniny, je téměř 50% šance, že řešíte problém s nedostatečnou erekcí. Pokud se však nechcete nechat nachytat a koupit první doplněk stravy pro kvalitnější erekci, který vám nabídce srovnávač cen, je třeba být při výběru obzvláštně pečlivý. Přinášíme vám proto několik praktických rad, jak vybrat takový doplněk stravy na erekci, který nejen neuškodí, ale především pomůže.

Vsaďte na ověřené výrobce

Možná vás zaujala náhodná reklama na doplněk stravy na erekci od neznámého výrobce, který slibuje téměř zázračné účinky. Rozhodně se nenechte zlákat líbivým popisem a obalem. V prvé řadě myslete na to, že doplňky stravy nespadají pod léčiva, a jejich produkce a prodej je tak významně méně regulován. Mnohdy tak můžete narazit na neúčinný padělek, který v lepším případě nebude mít kýžený účinek, v tom horším nadělá ve vašem těle více problémů než užitku. Z toho důvodu vždy sáhněte spíše po ověřeném výrobci, u kterého budete mít jistotu kvality produktu.

Znamením, že výrobci můžete věřit, bývá zejména přehledná webová stránka, na které jsou uvedené platné kontaktní údaje, IČO a jméno majitele. Pokud tyto údaje nelze dohledat, zbystřete.

Zkontrolujte povolení k prodeji a číslo šarže

Kromě výše zmiňovaných údajů o prodejci je vhodné také zjistit, zda má vůbec povolení k prodeji daného doplňku stravy. Stejně tak by měly být jeho výrobky ohlášené u Státní zemědělské a potravinářské inspekce. V neposlední řadě by měl být produkt označen nejen číslem šarže, ale také datem spotřeby.

Pozor na vedlejší účinky

Nemilým překvapením, které se může objevit v případě nekvalitního přípravku, jsou nežádoucí vedlejší účinky. Přestože některé mohou být naprosto nevinné, rozhodně neriskujte nákupem neověřeného produktu své zdraví. Jakmile doplněk stravy zakoupíte, pečlivě si pročtěte příbalový leták pro případné kontraindikace či nežádoucí vedlejší účinky – už samotný fakt, že je příbalový leták součástí balení, je zpravidla dobrým znamením o kvalitě produktu.

Nezapomeňte na složení

Asi nejzásadnějším krokem je pečlivé pročtení složení. To by mělo být přírodní, bez zbytečných chemických látek, nadbytečných plnidel, barviv a konzervantů. Obecně platí, že tím kratší složení, tím lépe. Nezapomínejte, že se nejedná o léčivo – ve složení tak mohou být maximálně vitamíny, minerály a další přírodní látky. Výjimkou jsou samozřejmě léky na podporu erekce na lékařský předpis, ty se však zpravidla neřadí mezi volně prodejné doplňky stravy. Můžete však vyzkoušet náhrady za viagru, jedná se o volně prodejní doplňky stravy pro muže. 

Základem jsou pozitivní zkušenosti ostatních zákazníků

Jakmile si budete jistí, že je daný produkt přesně tím, co hledáte, přichází čas na pročtení zkušeností ostatních zákazníků. Ideálně by se mělo jednat o nezávislé recenze, ze kterých je jasné, že nejsou zaplaceny výrobcem. Pokud se vám k danému doplňku stravy nedaří dohledat jedinou zkušenost či recenzi, je možné, že se nejedná o právě bezpečnou a efektivní volbu. Dobrým znamením je naopak doporučení známých či minimálně dohledatelných odborníků.

Je cena skutečně ukazatelem kvality?

Přestože cena je obvykle tím prvním, na co se při nákupu díváme, rozhodně by neměla být prvotním kritériem – na zdraví se jednoduše nevyplatí šetřit. Na druhou stranu ani opravdu vysoká cena není právě vypovídajícím faktorem o kvalitě. Nejlépe tak dejte v prvé řadě spíše na složení a zkušenosti ostatních zákazníků.

Jaké produkty na erekci jsou nejlepší?

Na závěr nezbývá než zopakovat, že se rozhodně nevyplatí riskovat zdraví neověřenými produkty, ač možná slibují zázračné účinky. Zároveň doporučujeme se vyhnout objednávání doplňků stravy na erekci ze zahraničí, jelikož nemusí podléhat ani minimálním požadavkům na bezpečnost a zdravotní nezávadnost složení.Pokud chcete vyzkoušet opravdu přírodní pomocníky pro kvalitnější erekci, sáhnout můžete například po léty ověřeném kotvičníku, mace peruánské, ginkgo bilobě či třeba ženšenu. I v případě, že by právě vám nepřinesly kýžený účinek, minimálně neuškodí vašemu zdraví, jak tomu může být v případě chemických produktů nejasného původu.

Jak se vám líbil tento článek?

Čím víc hvězdiček, tím lepší

Průměrné hodnocení: 5 / 5. Počet hlasujících: 2

Zatím nehodnoceno, buďte první.

Podobné příspěvky