jak vybrat vířivku

Jak vybrat vířivku? Jen velikost nerozhoduje

3
(1)

Milujete teplou vířivou koupel a rádi byste si ji dopřávali i doma? Pak není nic jednoduššího než si pořídit vířivku. Existuje v mnoha podobách, mezi kterými jistě i vy najdete tu svoji. Podle čeho či jak vybrat vířivku?

Jak vybrat vířivku? Rozhoduje velikost i tvar 

Ať už hledáte venkovní vířivku nebo luxusní privátní vířivku jen pro sebe, případně svého partnera, postačí vám i nejmenší model vířivky pro 2 osoby. V takovéto vířivce si příjemně posedíte a zrelaxujete v teple a víru bublin. Pro větší skupinky osob nebo v případě, že chcete mít ve vířivce i více prostoru pro pohyb (či dokonce plavání), pak volte vířivky rozměrnější, s objemem nad 1000 litrů. Tvar volte dle možností prostoru nebo preferencí – nejběžnější je kulatý, čtvercový, obdélníkový, oválný či atypický. 

Interiér versus exteriér 

Velmi podstatným parametrem pro výběr vířivky je místo, kde ji budete využívat – zda v interiéru, nebo v exteriéru. Pro exteriér můžete tvary vybírat libovolněji, v interiéru dobře přemýšlejte o možnostech prostoru. Pro venkovní využití pak musíte samozřejmě volit vířivku pro exteriér, která je dostatečně odolná a je pro použití v exteriéru uzpůsobena. 

Zabudované, volně stojící nebo nafukovací? 

Pevné vířivky s akrylátovou vanou a zabudovaným hydromasážním systémem jsou jednoznačně odolnější, ale zároveň i dražší. Volit můžete mezi variantami volně stojící nebo zabudovanou. Vestavná nabízí snazší přístup do vody a působí elegantněji, instalace je ale o něco náročnější. Volně stojící zase poutá designem a využívat ji můžete prakticky ihned. Součástí pevných vířivek přitom dnes již běžně bývá například i rádio nebo osvětlení, které posunou vaši relaxační chvilku ještě o level výše.  

Nafukovací vířivky patří v posledních letech mezi absolutní hity. Jsou totiž kompaktní, ale cenově velice dostupné a praktické. Snadno se instalují a můžete je libovolně přemisťovat, určeny jsou ale jen pro sezónní použití.  

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak na domácí wellness
Bazén jako váš přítel i pomocník při hubnutí

Jak se vám líbil tento článek?

Čím víc hvězdiček, tím lepší

Průměrné hodnocení: 3 / 5. Počet hlasujících: 1

Zatím nehodnoceno, buďte první.

Podobné příspěvky