Amarex recenze - doplněk stravy na podporu erekce

Amarex recenze

4.5
(2)

Problémy v ložnici občas potrápí každého muže. Co však dělat v případě, že prozatím nechcete tento problém řešit návštěvou lékaře a prášky na předpis, mezi které patří mimo jiné známá modrá pilulka? Odpověď se ukrývá v přírodních doplňcích stravy na podporu erekce. Tím je i český produkt Amarex, o kterém se více dočtete v dnešní recenzi.

Osobní zkušenosti s Amarex

Při srovnání s konkurencí, tedy ostatními přírodními produkty na podporu erekce, se Amarex může pochlubit opravdu vysokým obsahem a koncentrací účinných látek. Díky tomu se jedná o poměrně efektivní přírodní alternativu chemických léků, které lze pořídit jen na základě předpisu od lékaře. Pochválit musíme také možnost zakoupení výhodných balení, čímž se rapidně snižuje cena. Naopak cena za jednu dávku v případě jednorázového nákupu jediného balení (které bohužel obsahuje jen 30 kapslí, tedy zhruba 10 dávek) už tak příznivě nevypadá, což se dá označit za jedinou větší vadu na kráse.

Výhody

  • Vysoká koncentrace účinných látek
  • Snadné užívání
  • Příznivý vliv nejen na libido, ale také kvalitu erekce
  • Výhodná cena při nákupu více balení

Nevýhody:

  • Malý obsah dávek v balení a mírně vyšší cena při jednorázovém nákupu

Co je to Amarex

Amarex je unikátní český doplněk stravy s čistě přírodním složením, díky čemuž pro jeho zakoupení nepotřebujete předpis lékaře. Neobsahuje žádná volně neprodejná chemická léčiva, ale pouze přírodní látky, které přirozeně podporují libido a zvyšují kvalitu erekce. Nemusíte se tak obávat žádných vážných vedlejších účinků – ve složení nenajdeme ani hormony, které by při neodborném dávkování bez dohledu lékaře mohly problém spíše zhoršit.

K dostání jsou dva typy produktu, Amarex a Amarex Men Complex. Zatímco druhý z nich funguje z dlouhodobého hlediska, a pro kýžený efekt je nutné pravidelné denní užívání po dobu alespoň dvou týdnů, klasický Amarex stačí užívat před samotným aktem. Nástup účinků trvá přibližně hodinu. 

Účinky Amarexu

Účel Amarexu je asi zřejmý – zvýšení sexuálního libida a především zkvalitnění erekce. Na pevnost erekce má vliv především obsažená aminokyselina L-Arginin, která rozšiřuje cévy, čímž efektivně zvyšuje prokrvení penisu. Tento efekt násobí další obsažená aminokyselina, L-Citrulin, která s L-Argininem působí synergicky.

Zatímco aminokyseliny jsou klíčové především pro fyziologickou stránku věci, ve složení nechybí ani celá řada přírodních afrodiziak. Díky tomu produkt navyšuje celkovou vitalitu, probouzí libido a sexuální touhu a celkově zlepšuje sexuální prožitek. Dá se tak říci, že se jedná o přírodní afrodiziakum doplněné o působení aminokyselin zlepšující kvalitu erekce. Produkt tak řeší dva problémy zároveň – zhoršenou kvalitu erekce i pokles libida.

Vedlejší účinky Amarex

Výhodou čistě přírodního složení je nejen skutečnost, že pro Amarex nepotřebujete předpis od lékaře (a dokonce ho můžete volně zakoupit na internetu bez nutnosti osobní návštěvy lékárny), ale především nemá praktické žádné vážné vedlejší účinky. Ty jsou bohužel typické pro chemické léky na poruchy erekce, jako je například zmiňovaná Viagra. 

I rostlinné složky mohou samozřejmě v některých případech vyvolat vedlejší účinky. Ty však v drtivé většině případů souvisí s nevhodným dávkováním. Vždy proto přesně dodržujte dávky předepsané výrobcem a v žádném případě je nepřekračujte. Varováním budiž vedlejší účinek předávkování aminokyselinou L-Argininem, které se projevuje nevolnostmi a průjmy. Překročení maximální dávky vám tak spíše než lepší sex přinese nepříjemné žaludeční problémy.

Pokud pravidelně cvičíte a užíváte nějaký pre workout s obsahem L-Argininu, možná si kladete otázku, zda kombinací s Amarexem nepřekročíte denní maximální dávku. Můžeme vás uklidnit – nejen, že oba přípravky nebudete pravděpodobně užívat ve stejnou dobu, ale obsažené množství L-Argininu není ve fitness přípravcích natolik vysoké, aby došlo k překročení doporučené denní dávky.

Užívání a dávkování

Tím se dostáváme k další důležité části dnešní recenze – správné užívání a dávkování přípravku pro podporu erekce Amarex. Pokud zakoupíte klasickou verzi, v jednom balení najdete celkem 30 tablet. Balení druhého z nabízených přípravků, Amarex Men Complex, obsahuje kapslí 120, je však třeba připomenout, že tento přípravek je určen pro každodenní užívání. Naopak klasický Amarex je vhodné užívat pouze jednorázově, přibližně třicet minut až hodinu před samotným aktem

Výrobce doporučuje užití dvou až tří kapslí. Z osobní zkušenosti dodáváme, že ideální je začít nižší dávkou, tedy dvěma kapslemi, a při nedostatečném účinky dávku příště navýšit. Každý zkrátka reaguje na účinné látky trochu jinak, a je zbytečné začínat nejvyšší dávkou, aniž byste věděli, jak na vás působí dávka menší. A jak již bylo řečeno, rozhodně není na místě maximální dávku tří kapslí jakkoliv překračovat – zbytečně byste si koledovali o žaludeční potíže.

Složení produktu 

Teď se však pojďme podívat na samotné složení přípravku. Obsah jednotlivých aktivních látek vypadá následovně:

Kotvičník zemní – 220 mg v jedné kapsli – 660 mg v maximální dávce
Maca peruánská – 75 mg v jedné kapsli – 225 mg v maximální dávce
L-Arginin – 100 mg v jedné kapsli – 300 mg v maximální dávce
L-Citrulin – 75 mg v jedné kapsli – 225 mg v maximální dávce
Vitamín C – 50 mg v jedné kapsli – 150 mg v maximální dávce
Muira puama – 75 mg v jedné kapsli – 225 mg v maximální dávce
Piperin – 5 mg v jedné dávce – 15 mg v maximální dávce

A jaké jsou účinky jednotlivých složek? Kotvičník zemní, Muira puama a Maca peruánská slouží jakožto afrodiziaka ke zvýšení libida a celkové vitality. Již zmiňované aminokyseliny L-Arginin a L-Citrulin naopak zvyšují prokrvení periferií těla, a tedy přispívají k pevnější erekci. Na cévy má pozitivní vliv rovněž obsažený vitamín C. Poslední složka, alkaloid z černého pepře Piperin, je přidán k zesílení účinků všech ostatních složek.  

Zdroj: https://www.pixolive.cz/recenze/amarex-zkusenosti/

Jak se vám líbil tento článek?

Čím víc hvězdiček, tím lepší

Průměrné hodnocení: 4.5 / 5. Počet hlasujících: 2

Zatím nehodnoceno, buďte první.

Podobné příspěvky